paris_titel
Iepazīties internetā kļūst arvien populārāk arī Latvijā! Septiņu pastāvēšanas gadu laikā portāls otrapuse.lv kļuvis par populārāko iepazīšanās vietu nopietnām attiecībām. Neskaitāmi laimīgi pāri atraduši meklēto un izveidojuši ģimenes pateicoties portāla sniegtajām iespējām. Ik nedēļu otrapuse.lv reģistrējas aptuveni 3000 jaunu lietotāju, kas vēlas iemīlēties.

 

Ingrīda ar savu vīru iepazinās portālā otrapuse.lv 2014. gada 25. jūlijā, jau pēc gada tajā pašā datumā viņi salaulājās Atašienes baznīcā: "Neslēpšu, ka meklējumu process bija diezgan garš un ne bez piedzīvojumiem, bet kā saka, atrod tie, kas meklē. Satikāmies pēc divu nedēļu ļoti intensīvas sarakstes, un, ja pavisam godīgi, tad jau pēc sarakstes es varēju pateikt, ka tas ir MANS cilvēks."

 

Aivars, kuram ir 54 gadi, iepazinās ar savu mīlestību gluži neplānoti: “Man šis portāls gadījās nejauši, mācoties datoru... PALDIES! Esmu sastapis, šeit meklējot, pat necerēto cilvēku! Tas katram ir savs gadījums.”

 

2016.gada rudenī nosvinēja kāzas un nu jau gaida ģimenes pieaugumu vēl divi jauki cilvēki. Inga (31) un Egīls (32), katrs savā dzīvē iepriekš bija piedzīvojuši škiršanos, katram jau bija 2 atvasītes no iepriekšējām laulībām, bet 2015.gada martā izdevās atrast arī īstu mīlestību un jaunu laimi vienam otrā: “Pirmā vēstule bija standarts - viņš uzrakstīja "Sveika!". Mēs nedēļu sarakstījāmies un satikāmies - viņš atbrauca man pakaļ uz darbu, lai aizvestu uz mājām - pa ceļam vakariņās uz kafejnīcu. Tā viņš mani turpina vest uz mājām un arī uz darbu. Dzīvojam kopā, mani bērni viņu ir pieņēmuši, pat neticās, ka viss tik ātri, bet veiksmīgi.”

 paris_3

Katra pieredze ir unikāla un atšķirīga, piemēram, Lindai, bija dažas nenopietnas sarakstes. Ar vienu puisi satikās, bet jau pirmajos mirkļos bija skaidrs, ka tā būs arī pēdējā tikšanās. Pēc tam izdzēsās no portāla. Savukārt viņas labākā draudzene jau labu laiku regulāri iegriezās otrapuse.lv un turpināja dalīties ar interesantiem nostāstiem no savas iepazīšanās pieredzes. Intereses vadīta, Linda piereģistrējās atkārtoti, bez īpašiem nolūkiem. Atkal bija pavisam īsas, nenopietnas sarakstes. Taču ar vienu puisi tomēr sarunāja tikšanos, kaut arī sarakste nebija intensīva. Šī satikšanās izrādījās liktenīga. Un Linda jau 2 gadus dzīvo kopā ar otrapuse.lv sastapto puisi, plāno kāzas un cer uz ģimenes pieaugumu.
Paldies, otrapuse.lv par iespēju satikt Īsto cilvēku, savu mīlestību, savu Otru pusīti!”

2016.gada vasarā kāzas svinēja arī Armands un Aija, par viņu veiksmīgās satikšanās stāstu drīzumā lasiet citā rakstā.
paris2

Vēlam arī jums pacietību un patiesu iepazīšanos!

 

Tava otrapuse.lv ;)